MÖBLER / Bord / Halvmånebord 9535310
nr 953 5310
Halvmånebord
1800-tal, diameter: 88 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 6 april 2015
kl 19:33:27
300 kr
1.200 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr